Svarbi informacija el. parduotuvės naudojimo klausimais

Pirkimo procesas internetinėje www.zaliaarbata.lt japoniškos žalios arbatos parduotuvėje yra itin paprastas ir greitas. Norėdami nusipirkti Jums patinkančias prekes, sekite žemiau nurodytais veiksmais, o jeigu kiltų papildomų klausimų, visuomet su mumis galite susisiekti telefonu +370 616 94443 arba elektroniniu paštu labas@zaliaarbata.lt

1 žingsnis

Įsidėkite patikusią prekę į Jūsų pirkinių krepšelį, spausdami mygtuką „Į krepšelį”.

2 žingsnis

Įsidėję pasirinktas prekes į krepšelį ir norėdami jas nusipirkti, užveskite pelę ant prekės krepšelio, esančio puslapio dešiniajame kampe. Atsivėrus krepšelio langui, spauskite mygtuką „Tęsti užsakymą”.

3 žingsnis

Atsidarius krepšelio informacijos langui, laukelyje „Nuolaidų kupono kodas” galite (jei turite) įvesti nuolaidų kupono kodą arba Jūsų turimą dovanų kupono numerį. Atlikę šį veiksmą, spauskite mygtuką „Pritaikyti”.

žingsnis

Atsidariusiame krepšelio informacijos lange, spauskite mygtuką „Užsakyti”. Paspaudę mygtuką „Užsakyti”, užsakymo keisti ar koreguoti nebegalėsite. Užsakymą papildyti ar koreguoti galėsite tik susisiekę su zaliaarbata.lt komanda, kontaktuose nurodytais būdais.

5 žingsnis

1) Atsidarius informacijos langui, užpildykite pirkėjo informaciją. Jeigu esate registruotas vartotojas, spauskite mygtuką „Prisijungti” ir suveskite savo prisijungimo informaciją. Jeigu nesate registruotas vartotojas ir norite juo tapti, spauskite mygtuką „Prisijungti” ir „Registruotis”. Atsiradusiame naujo vartotojo registracijos lange Jums reikės užpildyti pirkėjo informaciją. Jei esate juridinis asmuo, pasirinkite juridinio asmens kortelę ir užpildykite reikiamus laukus. Užpildę registracijos formą, spauskite mygtuką „Išsaugoti”. Pasirinkus „Pirkti neprisijungus“, Jums reikės užpildyti pirkėjo informaciją.
2) Pasirinkite pristatymo informaciją.
3) Pasirinkite pristatymo būdą.
4) Pasirinkite atsiskaitymo būdą.
5) Informacijos lange peržiūrėkite, ar visą informaciją pateikėte teisingai ir spauskite mygtuką „Užsakyti”.

6 žingsnis

Apmokėkite užsakymą naudodamiesi pasirinktu apmokėjimo būdu.

Ačiū bei skanaus!