Padovanokite dalelę Japonijos

Padovanokite dalelę Japonijos

Plačiau
Autentiška japoniška keramika

Autentiška japoniška keramika

Įsigyti

Atraskite savo mėgstamiausią

Užtikrinta aukščiausia japoniška kokybė

Rūšinės, pirmo skynimo, be dirbtinių priedų arbatos tiekiamos tiesiai iš saugių japoniškos arbatos ūkininkų ūkių.

Patogus ir saugus internetinis atsiskaitymas

Mokėjimai atliekami naudojantis saugia OPAY mokėjimų sistema. Galimybė atsiskaityti bankiniu pavedimu ir kreditinėmis kortelėmis.

Greitas ir nemokamas pristatymas

Prekes išsiunčiame per 24val. po užsakymo apmokėjimo. Pasiekus 30€ sumą užsakymą pristatysime nemokamai.Pirmoji specializuota japoniškos žalios arbatos elektroninė parduotuvė Lietuvoje – „Žalia arbata“, veiklą pradėjusi 2010 metais, savo klientams padeda atrasti ir pajusti Japonijos kultūrą - šimtmečius tobulinamos žaliosios arbatos skonius.

Japoniška žalioji arbata, parduodama elektroninėje parduotuvėje zaliaarbata.lt, yra 100 % rūšinė ir pirmo skynimo bei mus pasiekia tiesiai iš Japonijoje esančių arbatos ūkių.

Zaliaarbata.lt internetinėje parduotuvėje siūlomos aukštos kokybės arbatos – žalioji arbata Sencha, žalioji arbata Genmaicha, žalioji arbata Gyokuro bei šių arbatų rinkiniai.

Žalioji arbata Sencha išsiskiria gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbata gali būti pateikiama plikyta arba atšaldyta.

Žalioji arbata Genmaicha – išskirtinė žalioji arbata, pagardinta skrudintais ryžiais, kurie lengvai karstelėjusiai arbatai suteikia salstelėjusį ryžių skonį bei stiprų aromatą.

Žalioji arbata Gyokuro – mūsų pasididžiavimas, priskiriamas prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Ši sodriai žalios spalvos arbata yra natūraliai švelniai saldaus skonio bei stipraus aromato.

Savo klientams mes siūlome įsigyti ne tik žaliosios arbatos, tačiau ir indų, kurie padės sukurti Japonijos dvasią jūsų namuose. Originali japoniška keramika - Arita-yaki – balto porceliano indai, su rankų darbo dekoru bei Banko-yaki arbatinukai, padedantys atskleisti žaliosios arbatos skonio subtilybes, yra vertinama ne tik kaip puiki keramika, tinkama ne tik kasdieniam naudojimui, tačiau ir puikus namų dizaino elementas.

Žaliąją arbatą ir arbatos aksesuarus – rankų darbo ornamentais dekoruotus arbatinukus, puodelius ar arbatos puodelių rinkinius galite užsisakyti patogiu, saugiu ir greitu būdu – pirkdami elektroninėje parduotuvėje – zaliaarbata.lt

Ieškantiems dovanos – „Žalia arbata“ elektroninėje parduotuvėje parduodamos prekės gali tapti puikia dovana artimiesiems, draugams ar verslo partneriams. Mūsų siūloma arbata, arbatos dovanų rinkiniai, arbatos aksesuarai bei pasirinkimo laisvę suteikiantys dovanų kuponai skirti žmonėms, vertinantiems aukštos kokybės produktus.

Japoniška žalioji arbata – natūralus sveikatos šaltinis.

Rodyti daugiau