Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
Krepšelis tuščias
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.
Žalioji arbata Genmaichajaponiška žalioji arbataŽalioji arbata Senchasencha arbatžolės

Žalioji arbata Sencha

0
55 pagal 4 pirkėjų įvertinimus
(4 klientų atsiliepimai)

11,00 €

Trumpai:

Sencha (煎茶) – pati populiariausia japoniška žalioji arbata. Žalioji arbata Sencha yra šviesiai žalios spalvos pasižymi gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbatą galima ragauti plikytą arba atšaldytą.

Naudojami tik rūšiniai Yame regione išaugintos arbatos lapeliai. Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje.

Žalioji arbata Sencha padės jums pasijusti sveikesniems ir laimingesniems. Skanaus! ! !

 

Produkto aprašymas

Žalioji arbata Sencha (煎茶)

Sencha – pati populiariausia japoniška žalioji arbata.  Žalioji arbata Sencha yra šviesiai žalios spalvos pasižymi gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbatą galima ragauti plikytą arba atšaldytą.

Jau prieš 800 metų senuosiuose Japonijos metraščiuose užfiksuota, kad žalioji arbata yra ilgaamžiškumo ir sveikatos šaltinis. Nuo seniausių laikų žalia arbata traktuota kaip itin vertingas augalas savo sudėtyje turintis daugybę žmogaus organizmui reikalingų maistinių ir vaistinių medžiagų. Pastaraisiais metais žalia arbata bei jos poveikis intensyviai tyrinėjamas įvairiuose universitetuose ir mokslinėse įstaigose. Moksliškai įrodytas japoniškos žalios arbatos teigiamas poveikis sveikatai. Žalioji arbata Sencha – natūralus sveikatos šaltinis.

Siūlome paragauti rūšinę sencha Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefketūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

Yamecha rūšinė žalia arbata auginama aukštikalnėse kuriose vyraujantis specifinis klimatas suformuoja išskirtinio skonio ir aromato žalią arbatą. Kalnų papėdėje esantis Yame regionas pasižymi keliomis labai svarbiomis klimatinėmis savybėmis. Pirma, skirtingu paros metu ryte ir vakare aukštikalnėse vyrauja dideli karščio ir šalčio skirtumai, todėl yamecha žalioji arbata ypač gerai įsisavina visas naudingąsias medžiagas. Antras ne ką mažiau svarbus aspektas yra kalnų papėdėje tvyrantis rūkas. Norint išauginti aukščiausios kokybės žalią arbatą rūkas yra kertinis elementas.

Žalioji arbata Sencha padės jums pasijusti sveikesniems ir laimingesniems. Skanaus! ! !

 • Rūšis: žalioji arbata sencha (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
 • Įpakavimas: arbata supakuota į vakuuminį pakelį
 • Žalios arbatos lapai: arbatai naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
 • Sudėtinės dalys: žalia arbata sencha yra natūrali. Arbatoje nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
 • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
 • Kiekis: 100 g.
 • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
 • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.

Papildoma informacija

Svoris 100 g
Išmatavimai 23 x 11.5 x 1 cm

4 atsiliepimai – Žalioji arbata Sencha

 1. Tomas
  5 iš 5

  :

  Labai skani arbata. Šviežia, kvapni. Arbatos parduodamos parduotuvėse palyginus su šiomis yra visiškai kitoje klasėje. Tai yra visiškai skirtingi produktai.

 2. Šarūnas
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Puiki arbata. Perku ir mėgaujuosi skoniu ne tik aš, bet ir mano draugai. Rekomenduoju!

 3. Edmundas
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Paragavus šios arbatos, net nebežiūriu į tą džiovintą šieną parduotuvėse.

 4. Marius
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Puiki arbata, ilgai išsilaiko, sodraus skokio.

Pridėti atsiliepimą

Įprastai pristatome per 3 - 5 darbo dienas. Paštininkas Jūsų užsakytą arbatą pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus siuntinius siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti siuntos kelią į Jūsų namus. Jei pageidaujate gauti siuntą į LP Express arba Omniva paštomatą, užsakymo pastabose nurodykite tikslų paštomato adresą ir kurios įmonės paštomatas tai yra. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą. 

Jums taip pat gali patikti…