Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
Krepšelis tuščias
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.
Žalioji arbata GyokuroŽalioji arbata GyokuroŽalioji arbata Gyokuro

Žalioji arbata Gyokuro

0
55 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 klientų atsiliepimai)

13,30 €

Trumpai:

Gyokuro (玉露) - prabangiausia, daugybę apdovanojimų pelniusi žalioji arbata. Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato, natūraliai švelniai saldaus skonio.

Žalioje gyokuro arbatoje randama unikali teanino amino rūgštis. Teaninas organizme  stimuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdamas atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką, nerimą, baimę ir įtampą.

Naudojami tik rūšiniai Yame regione išaugintos gyokuro arbatos lapeliai. Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje.

 

Produkto aprašymas

Žalioji arbata Gyokuro (玉露)

Gyokuro – žalioji arbata priklausanti prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Nuo 2001 metų dešimt metų iš eilės gyokuro iš Yame regiono pelno Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą įvertinant arbatos kokybę bei skonines ir maistines savybes.  Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato, natūraliai švelniai saldaus skonio. Arbatoje gausu vitaminų žmogaus ir kitų žmogaus organizmui naudingų maistinių medžiagų.

Siūlome paragauti rūšinę gyokuro Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefketūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

 

Gyokuro arbatos krūmai auginami ypatingomis sąlygomis. Siekiant varotojams pateikti aukščiausios kokybės žalią arbatą, pavasarį žalios arbatos krūmo lapeliai yra uždengiami šiaudais arba specialiai surištomis nendrėmis tam, kad būtų apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai savo ruožtu leidžia tinkamai vystytis jauniems žalios arbatos krūmo lapeliams, t.y. lapeliai išlieka minkšti. Kitas svarbus aspektas yra tas, jog tokiu būdu auginamoje žalioje arbatoje natūraliai padaugėja žmogaus organizmui naudingos teanino medžiagos.

Teaninas – tai unikali žaliojoje arbatoje randama amino rūgštis. Kaip ir minėta ji gaunama iš specialiai prižiūrėtų arbatos krūmo lapelių. Teaninas organizme keliauja tiesiai į smegenis, kur stimuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdamas atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką, nerimą, baimę ir įtampą.

Žinant, kad žaliojoje arbatoje yra daug kofeino, buvo tiriama kodėl išgėrus arbatos iš žaliosios arbatos krūmų, augusių netiesioginiuose saulės spinduliuose, nebuvo jaučiami kofeinui būdingi požymiai. Tokiu būdu atrasta amino rūgštis L-teaninas ir nustatyta, kad būtent ji sumažina stimuliuojantį kofeino poveikį.

Žalioji arbata Gyokuroa padės jums pasijusti sveikesniems ir laimingesniems. Skanaus! ! !

 • Rūšis: žalioji arbata gyokuro (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
 • Įpakavimas: arbata supakuota į vakuuminį pakelį
 • Žalios arbatos lapai: arbatai naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
 • Sudėtinės dalys: žalia arbata yra natūrali. Arbatoje nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
 • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
 • Kiekis: 50 g.
 • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
 • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.

Papildoma informacija

Svoris 50 g
Išmatavimai 23 x 11.5 x 1 cm

5 atsiliepimai – Žalioji arbata Gyokuro

 1. Tomas
  5 iš 5

  :

  Dangiška arbata. Paragauti rekomenduočiau bet kuriam mylinčiam arbatą. Nors čia žodžiai nedaug verti, bet: švelni, saldumo turinti, “pieniška” arbata.

 2. giedrius
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai skani,sodri arbata.Rekomenduoju visiems,kurie vertina zalia arbata,taip pat dekoju zalia arbata.lt kolektyvui,uz ju pastangas ir operatyvuma

 3. Virginija
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Puiki arbata. Nieko panašaus iki šiol neteko ragauti. Be to plikoma net ir ketvirtą kartą vis dar turi puikų skonį ir aromatą.

 4. Gediminas
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Skaniausia arbata kokią tekę ragauti. Tiesiog rekomenduoju išbandyti.

 5. Renata
  5 iš 5

  :

  Tikra japoniska arbata. Aciu kad esate! Sekmes!

Pridėti atsiliepimą

Įprastai pristatome per 3 - 5 darbo dienas. Paštininkas Jūsų užsakytą arbatą pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus siuntinius siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti siuntos kelią į Jūsų namus. Jei pageidaujate gauti siuntą į LP Express arba Omniva paštomatą, užsakymo pastabose nurodykite tikslų paštomato adresą ir kurios įmonės paštomatas tai yra. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą. 

Jums taip pat gali patikti…