Žalioji arbata Gyokuro (50 g)

Žalioji arbata Gyokuro (50 g)
Prekės kodas: Gyokuro

Prieinamumas: Šiuo metu neturime

(0)
|
14 €
ARBA
Aprašymas

Detaliau

  • Rūšis: žalioji arbata Gyokuro (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
  • Įpakavimas: arbata supakuota į vakuuminį pakelį
  • Žalios arbatos lapai: arbatai naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
  • Sudėtinės dalys: žalia arbata yra natūrali. Arbatoje nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
  • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
  • Kiekis: 50 g.
  • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
  • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.
Papildoma informacija
Svoris 50 g
Išmatavimai 23 x 11.5 x 1 cm


Žalioji arbata Gyokuro (玉露)

Gyokuro – žalioji arbata, priklausanti prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Nuo 2001 metų dešimt metų iš eilės Gyokuro iš Yame regiono pelno Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą, įvertinant arbatos kokybę bei skonines ir maistines savybes. Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata Gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato, natūraliai švelniai saldaus skonio. Arbatoje gausu vitaminų žmogaus ir kitų žmogaus organizmui naudingų maistinių medžiagų.

Siūlome paragauti rūšinę Gyokuro Yamecha (jap. k. 八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą - „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefektūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

Gyokuro arbatos krūmai auginami ypatingomis sąlygomis. Siekiant varotojams pateikti aukščiausios kokybės žalią arbatą, pavasarį žalios arbatos krūmo lapeliai yra uždengiami šiaudais arba specialiai surištomis nendrėmis tam, kad būtų apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai savo ruožtu leidžia tinkamai vystytis jauniems žalios arbatos krūmo lapeliams, t.y. lapeliai išlieka minkšti. Kitas svarbus aspektas yra tas, jog tokiu būdu auginamoje žalioje arbatoje natūraliai padaugėja žmogaus organizmui naudingos teanino medžiagos.

Teaninas – tai unikali žaliojoje arbatoje randama amino rūgštis. Kaip ir minėta, ji gaunama iš specialiai prižiūrėtų arbatos krūmo lapelių. Teaninas organizme keliauja tiesiai į smegenis, kur stimuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdamas atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką, nerimą, baimę ir įtampą.

Žinant, kad žaliojoje arbatoje yra daug kofeino, buvo tiriama, kodėl išgėrus arbatos iš žaliosios arbatos krūmų, augusių netiesioginiuose saulės spinduliuose, nebuvo jaučiami kofeinui būdingi požymiai. Tokiu būdu atrasta amino rūgštis L-teaninas ir nustatyta, kad būtent ji sumažina stimuliuojantį kofeino poveikį.

Atsiliepimai
  • Pirkėjų atsiliepimai
Loading comments...
Žymės