Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.
Peržiūrėti krepšelį “Žalios arbatos dovanų maišelis” pridėta į krepšelį.
Žalioji arbata GenmaichaŽalioji arbata GenmaichaŽalioji arbata Genmaicha

Žalioji arbata Genmaicha

0
55 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 kliento atsiliepimas)

9,00 €

Trumpai:

Genmaicha (玄米茶) – žalia arbata su skrudintais ryžiais. Žalioji arbata Genmaicha pasižymi pikantišku skoniu ir stipriu aromatu. Lengvai kartus žalios arbatos skonis puikiai dera su salstelėjusiu ryžių skoniu ir aromatu.

Naudojami tik rūšiniai Yame regione išaugintos arbatos lapeliai. Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje.

Produkto aprašymas

Žalioji arbata Genmaicha (玄米茶) 

Genmaicha – žalia arbata su skrudintais ryžiais. Žalioji arbata Genmaicha pasižymi pikantišku skoniu ir stipriu aromatu. Lengvai kartus žalios arbatos skonis puikiai dera su salstelėjusiu ryžių skoniu ir aromatu.

Genmaicha rekomenduojame plikyti ne aukštesniu nei 90℃ temperatūros virintu vandeniu.

Gemaicha žalios arbatos sudėtyje yra daug fermentų, mineralų ir amino rūgščių kurio organizmui padeda riebalus transformuoti į energiją. Genmaicha nepakeičiamas natūralus lieknėjimui skirtas gėrimas itin aukštai vertinamas žalios arbatos mėgėjų bei mokslininkų tarpe. Pastaroji arbata per trumpą laiką gali padėti sulieknėti net puspenkto kilogramo. Tokushima universiteto Medicinos fakulteto mokslininkai nustatė, kad genmaicha stipriai padeda pagerinti medžiagų apykaitą. Tyrimo rezultatai parodė, kad tos dalyvių grupės narių kurie šešias savaites kiekvieną dieną bent po puodelį išgerdavo genmaicha medžiagų apykaita pagerėjo net 10 procentų, kurie gėrė žalią arbatą 4 procentais, o kurie vartojo vandenį nepasikeitė.

Be to genmaicha kaip ir kita žalia arbata mažina tikimybę susirgti vėžiu, širdies ir kraujagyslių ligomis. Žalioje arbatoje taip pat yra didelis vitaminų ir mineralų, kurie stiprina organizmo imunitetą nuo įvairių ligų ir virusinių infekcijų.
Siūlome paragauti rūšinę genmaicha Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefketūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

Žalioji arbata Genmaicha padės jums pasijusti sveikesniems ir laimingesniems. Skanaus! ! !

 • Rūšis: žalioji arbata su skrudintais ryžiais (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
 • Įpakavimas: arbata supakuota į vakuuminį pakelį
 • Žalios arbatos lapai: arbatai naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
 • Sudėtinės dalys: žalia arbata genmaicha yra natūrali. Arbatoje nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
 • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
 • Kiekis: 100 g.
 • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
 • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.

 

Papildoma informacija

Svoris 100 g
Išmatavimai 23 x 11.5 x 1 cm

1 atsiliepimas – Žalioji arbata Genmaicha

 1. Giedrius
  5 iš 5

  (įsigijo produktą):

  Labai skani ir subtilaus skonio arbata,rekomenduoju paragaut visiems

Pridėti atsiliepimą

Įprastai pristatome per 3 - 5 darbo dienas. Paštininkas Jūsų užsakytą arbatą pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus siuntinius siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti siuntos kelią į Jūsų namus. Jei pageidaujate gauti siuntą į LP Express arba Omniva paštomatą, užsakymo pastabose nurodykite tikslų paštomato adresą ir kurios įmonės paštomatas tai yra. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą. 

Jums taip pat gali patikti…