Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
Krepšelis tuščias
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.
Sencha, gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

Sencha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

0

34,00 €

Trumpai:

Sencha (煎茶) ir Gyokuro (玉露) žalios arbatos dovanų rinkinys

Žalios arbatos rinkinys skirtas visiems smalsiems, mėgstantiems žaliąją arbatą ir vertinantiems kokybę. Šiame rinkinyje rasite populiariąją Sencha ir gurmaniškąją Gyokuro žalią arbatą.

Kiekviena arbata supakuota į autentišką japoniško washi popieriaus maišelį. Arbatos sudėtos į specialiai žaliai arbatai skirtą prabangią dėžutę.

Gurmanams skirta nuostabia dovana pradžiuginkite savo artimuosius, draugus, bendradarbius ar šiaip gerus kaimynus.

Liko tik 2

Produkto aprašymas

Sencha (煎茶) ir Gyokuro (玉露) žalios arbatos dovanų rinkinys

Žalios arbatos rinkinys skirtas visiems smalsiems, mėgstantiems žaliąją arbatą ir vertinantiems kokybę. Šiame rinkinyje rasite populiariąją Sencha ir gurmaniškąją Gyokuro žalią arbatą.

Kiekviena arbata supakuota į autentišką japoniško washi popieriaus maišelį. Arbatos sudėtos į specialiai žaliai arbatai skirtą prabangią dėžutę.

Gurmanams skirta nuostabia dovana pradžiuginkite savo artimuosius, draugus, bendradarbius ar šiaip gerus kaimynus.


 

Žalioji arbata Sencha yra šviesiai žalios spalvos pasižymi gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbatą galima ragauti plikytą arba atšaldytą. Jau prieš 800 metų senuosiuose Japonijos metraščiuose užfiksuota, kad žalioji sencha arbata yra ilgaamžiškumo ir sveikatos šaltinis. Žalioji arbata Sencha – natūralus sveikatos šaltinis.

Gyokuro  žalioji arbata priklausanti prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Gyokuro iš Yame regiono daugiau nei 10 kartų yra pelnius Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą.  Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato. Arbatoje gausu vitaminų žmogaus ir kitų žmogaus organizmui naudingų maistinių medžiagų. Gyokuro aptinkamas teanino amino rūgštis kuri timuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdama atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką, ir įtampą.

Siūlome paragauti rūšinę sencha Yamecha (八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefketūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

Yamecha rūšinė žalia arbata auginama aukštikalnėse kuriose vyraujantis specifinis klimatas suformuoja išskirtinio skonio ir aromato žalią arbatą. Kalnų papėdėje esantis Yame regionas pasižymi keliomis labai svarbiomis klimatinėmis savybėmis. Pirma, skirtingu paros metu ryte ir vakare aukštikalnėse vyrauja dideli karščio ir šalčio skirtumai, todėl yamecha žalioji arbata ypač gerai įsisavina visas naudingąsias medžiagas. Antras ne ką mažiau svarbus aspektas yra kalnų papėdėje tvyrantis rūkas. Norint išauginti aukščiausios kokybės žalią arbatą rūkas yra kertinis elementas.

Žalios arbatos rinkinys padės jums pasijusti sveikesniems ir laimingesniems. Skanaus! ! !

  • Rūšis: žalioji arbata sencha, gyokuro, genmaicha (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
  • Įpakavimas: arbatos supakuotos į vakuuminius pakelius
  • Žalios arbatos lapai: arbatoms naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
  • Sudėtinės dalys: žaliosios sencha, gyokuro ir genmaicha arbatos yra natūralios. Arbatose nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
  • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
  • Kiekis: sencha – 100 g. gyokuro – 50 g
  • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
  • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.

 

Papildoma informacija

Svoris 250 g

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Sencha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys”

Įprastai pristatome per 3 - 5 darbo dienas. Paštininkas Jūsų užsakytą arbatą pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus siuntinius siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti siuntos kelią į Jūsų namus. Jei pageidaujate gauti siuntą į LP Express arba Omniva paštomatą, užsakymo pastabose nurodykite tikslų paštomato adresą ir kurios įmonės paštomatas tai yra. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.