Sencha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

Sencha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys
Prekės kodas: sen_gyok_dov_rink

Prieinamumas: Šiuo metu neturime

(0)
|
35 €
ARBA
Aprašymas

Detaliau

  • Rūšis: žalioji arbata Sencha, Gyokuro, Genmaicha (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
  • Įpakavimas: arbatos supakuotos į vakuuminius pakelius
  • Žalios arbatos lapai: arbatoms naudojami tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo lapeliai
  • Sudėtinės dalys: žaliosios Sencha, Gyokuro ir Genmaicha arbatos yra natūralios. Arbatose nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
  • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
  • Kiekis: Sencha – 100 g, Gyokuro – 50 g.
  • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
  • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.
Papildoma informacija
Svoris 270 g


Sencha (煎茶) ir Gyokuro (玉露) žalios arbatos dovanų rinkinys

Žalios arbatos rinkinys skirtas visiems smalsiems, mėgstantiems žaliąją arbatą ir vertinantiems kokybę. Šiame rinkinyje rasite populiariąją Sencha ir gurmaniškąją Gyokuro žaliąsias arbatas.

Kiekviena arbata supakuota į autentišką japoniško washi popieriaus maišelį. Arbatos sudėtos į specialiai žaliai arbatai skirtą prabangią dėžutę.

Gurmanams skirta nuostabia dovana pradžiuginkite savo artimuosius, draugus, bendradarbius ar šiaip gerus kaimynus.


Žalioji arbata Sencha yra šviesiai žalios spalvos pasižymi gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbatą galima ragauti plikytą arba atšaldytą. Jau prieš 800 metų senuosiuose Japonijos metraščiuose užfiksuota, kad žalioji Sencha arbata yra ilgaamžiškumo ir sveikatos šaltinis. Žalioji arbata Sencha – natūralus sveikatos šaltinis.

Gyokuro žalioji arbata priklauso prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Gyokuro iš Yame regiono daugiau nei 10 kartų yra pelnius Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą. Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata Gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato. Arbatoje gausu vitaminų žmogaus ir kitų žmogaus organizmui naudingų maistinių medžiagų. Gyokuro aptinkama teanino amino rūgštis, kuri stimuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdama atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką ir įtampą.

Siūlome paragauti rūšinę Sencha Yamecha (jap. k. 八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą - „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefektūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje.

Yamecha rūšinė žalia arbata auginama aukštikalnėse, kuriose vyraujantis specifinis klimatas suformuoja išskirtinio skonio ir aromato žalią arbatą. Kalnų papėdėje esantis Yame regionas pasižymi keliomis labai svarbiomis klimatinėmis savybėmis:

Pirma, skirtingu paros metu ryte ir vakare aukštikalnėse vyrauja dideli karščio ir šalčio skirtumai, todėl Yamecha žalioji arbata ypač gerai įsisavina visas naudingąsias medžiagas.

Antras aspektas - kalnų papėdėje tvyrantis rūkas, sušvelninantis tiesioginių saulės spindulių poveikį jauniems arbatos lapeliams.

Trečia, Yame regione vyrauja specifinis dirvožemis, darantis didelį poveikį arbatos skoninėms savybėms.

Atsiliepimai
  • Pirkėjų atsiliepimai
Loading comments...
Žymės