Sencha, Gyokuro, Genmaicha žalios arbatos rinkinys

Sencha, Gyokuro, Genmaicha žalios arbatos rinkinys
Prekės kodas: sen_gen_gyok_rink

Prieinamumas: Šiuo metu neturime

(0)
|
35 €
ARBA
Aprašymas

Detaliau

  • Rūšis: žalioji arbata Sencha, Gyokuro, Genmaicha (naudojama tik rūšinė Yame regiono žalioji arbata)
  • Įpakavimas: arbatos supakuotos į vakuuminius pakelius
  • Žalios arbatos lapai: arbatoms naudojami tik ichibancha t.y. pirmo skynimo lapeliai
  • Sudėtinės dalys: žaliosios Sencha, Gyokuro ir Genmaicha arbatos yra natūralios. Arbatose nėra naudojamų jokių dažiklių, skonio stipriklių ar kitų priemaišų.
  • Kokybė: arbatos kokybę prižiūri 4 kartos arbatos meistras
  • Kiekis: Sencha – 100 g, Gyokuro – 50 g, Genmaicha – 100 g.
  • Gamintojas: Nakayama Kishoen (Japonija, Fukuoka prefektūra)
  • Pakuotės išvaizda gali skirtis nuo pateiktos prie prekės aprašymo.
Papildoma informacija
Svoris 250 g


Sencha (煎茶), Gyokuro (玉露), Genmaicha (玄米茶) žalios arbatos rinkinys

Žalios arbatos gurmanams skirtas Sencha – populiariausios, Gyokuro – prabangiausios, Genmaicha – subtilaus skonio arbatos su skrudintais ryžiais, rinkinys.

Žalioji arbata Sencha yra šviesiai žalios spalvos, pasižymi gaiviu aromatu ir švelniu skoniu. Arbatą galima ragauti plikytą arba atšaldytą. Jau prieš 800 metų senuosiuose Japonijos metraščiuose užfiksuota, kad žalioji Sencha arbata yra ilgaamžiškumo ir sveikatos šaltinis. Žalioji arbata Sencha – natūralus sveikatos šaltinis.

Gyokuro žalioji arbata priklauso prabangiausių Japonijos arbatų kategorijai. Gyokuro iš Yame regiono daugiau nei 10 kartų yra pelnius Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą. Arbata pasižymi ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Žalioji arbata Gyokuro yra sodriai žalios spalvos, stipraus aromato. Arbatoje gausu vitaminų žmogaus ir kitų žmogaus organizmui naudingų maistinių medžiagų. Gyokuro arbatoje aptinkama teanino amino rūgštis, kuri stimuliuoja alfa bangų atsiradimą, sukurdama atsipalaidavimo ir ramybės būseną. Kartu teaninas mažina nuovargį, stresą, blogą nuotaiką ir įtampą.

Genmaicha yra žalia arbata su skrudintais ryžiais. Žalioji arbata Genmaicha pasižymi pikantišku skoniu ir stipriu aromatu. Lengvai kartus žalios arbatos skonis puikiai dera su salstelėjusiu ryžių skoniu ir aromatu. Arbatos sudėtyje yra daug fermentų, mineralų ir amino rūgščių, kurios organizmui padeda riebalus transformuoti į energiją. Genmaicha yra nepakeičiamas natūralus lieknėjimui skirtas gėrimas, itin aukštai vertinamas žalios arbatos mėgėjų bei mokslininkų tarpe. Tokushima universiteto Medicinos fakulteto mokslininkai nustatė, kad Genmaicha stipriai padeda pagerinti medžiagų apykaitą.

Siūlome paragauti rūšinę sencha Yamecha ( jap. k. 八女茶, pažodžiui verčiant į lietuvių kalbą - „aštuonių moterų arbata“) žalią arbatą. Yamecha yra vertinama kaip pati geriausia rūšinė žalia arbata visoje Japonijoje. Pastaroji arbata yra auginama Yame regione, Fukuoka prefektūroje, kuri yra pietinėje Japonijos Kyushu saloje. Yamecha rūšinė žalia arbata auginama aukštikalnėse, kuriose vyraujantis specifinis klimatas suformuoja išskirtinio skonio ir aromato žalią arbatą.

Atsiliepimai
  • Pirkėjų atsiliepimai
Loading comments...
Žymės