Matcha arbata kulinarijai ir gėrimui (Starter)

Matcha arbata kulinarijai ir gėrimui (Starter)
Prekės kodas: matcha_s

Prieinamumas: Šiuo metu neturime

(0)
|
19 €
ARBA
Aprašymas

Detaliau

Matcha žalios arbatos milteliai yra pagaminti iš gyokuro žalios arbatos lapelių.
Tai aukštos kokybės matcha milteliai skirti kulinarijai. Pritaikyti gaminant įvairius kokteilius, blynus, desertus ir pan.
Kadangi tai aukštos kokybės milteliai jie puikiai tinka ir matcha arbatos plakimui - dviguba nauda.

Papildoma informacija
Svoris 50 g


Žalios arbatos miltelių gamintojas Wakoen yra daugiau nei 70 metų istoriją skaičiuojantis arbatos ūkis iš pietinės Japonijos salos Kyushu. Kyushu saloje užauginama daugiau nei 80 procentų gyokuro arbatos rūšies, iš kurios vėliau yra gaminami matcha arbatos milteliai.
Wakoen ūkis yra įsikūręs Kagoshima prefektūroje, Osumi regione. Osumi regiono žemė pasižymi specialia sudėtimi ir puikiu drenažu, idealiai tinkančiu aukščiausios rūšies arbatos auginimui. Be to, Wakoen ūkis žemei tręšti naudoja tik organines trąšas, kurios specialiai skirtos žalios arbatos medelių vegetacijai ir regeneracijai. Ūkyje yra išrasta speciali mašina vadinama „uraganų karaliumi“, kurią naudojant vėjo ir vandens srove yra reguliariai purškiami laukai. Ūkyje taip pat sukonstruota dar viena unikali mašina, kurios dėka nuo 2005 metų nėra naudojami herbicidai.

Šie žalios arbatos matcha milteliai, pagaminti su ypatingu dėmesiu derinant naujausias technologijas ir gilias tradicijas.

Arbatos gamintojas Wakoen 2016 metais matcha arbatų kategorijoje yra laimėjęs prestižinį japoniškos žalios arbatos apdovanojimą.
Atsiliepimai
  • Pirkėjų atsiliepimai
Loading comments...
Žymės