Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
Krepšelis tuščias
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.

Banko-yaki arbatinukas žaliai arbatai (mažesnis)

0

26,00 €

Trumpai:

Žaliai arbatai ruošti skirtas tradicinės japoniškos banko-yaki (jap. k. 萬古焼) keramikos arbatinukas.

Banko-yaki   keramika kildinama iš Yokkaichi miesto, Mie prefektūroje. Tai yra ypatingai populiari keramikos rūšis Japonijoje iš kurios gaminami įvairiausi gaminiai – maisto gamybai skirti indai, arbatinukai, sakės taurelės, vazos, bonsai indai ir t.t.

Banko-yaki keramikos arbatinukai idealiai tinka žaliai arbatai ruošti

Arbatinuko esminės savybės:

  • Aukščiausios kokybės Banko-yaki keramika. Rūšinė keramika yra kokybės ir saugaus naudojimo garantas.
  • Išskirtinio dizaino ir riboto kiekio produkcija. Šios produkcijos neįsigysite prekybos centruose ar tinklinėse parduotuvėse.
  •  Arbatinuko dydis pritaikytas žalios arbatos ruošimui. Žalią arbatą galime plikyti du tris kartus, tačiau paruoštą arbatą būtina išpilstyti į puodelius. Arbatžolių nereikėtų ilgą laiką laikyti užplikytame vandenyje. Dėl šios priežasties žaliai arbatai skirti arbatinukai yra nedideli ir labai patogūs.
  • Keramika skrita ne tik kasdieniam vartojimui, bet ir puiki interjero detalė.

Laikui bėgant kasdien naudojamas banko-yaki arbatinuko paviršius įgauna gilesnius atspalvius, jis tarsi subręsta ir atrodo vis gražesnis, subtilesnis. Šis arbatinukas nėra tik paprastas daiktas, tai tarsi dalelė Jūsų ! ! !

Liko tik 2

Produkto aprašymas

Banko-yaki arbatinukai yra gaminami iš molio, kurio sudėtyje daug geležies. Kuomet degimo metu geležis jungiasi su deguonimi gaunasi nuostabūs subtilūs atspalviai.  Priklausomai nuo deguonies kiekio krosnyse ir geležies junginių molyje spalva gali keistis nuo raudonai oranžinės iki sodriai raudonos. Kita vertus jeigu deguonies yra mažiau molis įgauna tamsiai raudonai rudą spalvą.

Be to, banko arbatinukai nuo seniausių laikų ypač vertinami arbatos ceremonijos meistrų tarpe. Ekspertų nuomone indai degti iš šio molio geriau atskleidžia japoniškos žalios arbatos savybes. Moksliškai buvo nustatyta, kad geležis, kuri yra molyje, plikymo metu reaguoja su arbatoje esančiais taninais ir tai lemia geresnes skonines savybes, kadangi sumažina kartumą. Dėl šios priežasties arbata yra švelnesnio subtilesnio skonio.

Kitas banko-yaki arbatinukų požymis yra  gražus spalvos blizgesys. Laikui bėgant kasdien naudojamas arbatinuko paviršius įgauna gilesnius atspalvius. Su metais arbatinukas tarsi subręsta ir atrodo vis gražesnis, subtilesnis. Blizgesys atsiranda natūraliai dėl to, kad liečiame rankomis (natūralūs žmogaus organizmo aliejai) ir dėl plikymo metu iš arbatos išsiskiriančių medžiagų. Banko-yaki arbatinukai neturi glazūros, todėl minėti veiksniai tiesiogiai veikia indo paviršių (venkite arbatinuką plauti su muilu ir pernelyg stipriai šluostyti).

Metams bėgant pastoviai naudojamas banko-yaki arbatinukas tampa vis gražesnis, atsiranda savitarpio ryšys su arbatinuko šeimininku. Nuolatinis virsmas į kažką gražesnio ir tobulesnio sukuria unikalų stiprų emocinį ryšį. Banko-yaki arbatinukas nėra tik paprastas daiktas, tai tarsi dalelė Jūsų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Parašykite pirmą atsiliepimą apie “Banko-yaki arbatinukas žaliai arbatai (mažesnis)”

Įprastai pristatome per 3 - 5 darbo dienas. Paštininkas Jūsų užsakytą arbatą pristatys nurodytu adresu. Jeigu pristatymo metu nurodytu adresu Jūsų neras, bus išrašytas ir paliktas siuntos lapelis, su kuriuo prekes galėsite atsiimti Lietuvos pašte (visus siuntinius siunčiame kaip registruotą siuntą, todėl atsiimant būtina turėti asmens dokumentą). Taip pat Jums išsiųsime siuntos stebėjimo nuorodą, kurioje galėsite stebėti siuntos kelią į Jūsų namus. Jei pageidaujate gauti siuntą į LP Express arba Omniva paštomatą, užsakymo pastabose nurodykite tikslų paštomato adresą ir kurios įmonės paštomatas tai yra. Daugiau informacijos rasite paspaudę šią nuorodą.