Banko-yaki arbatinukas žaliai arbatai (didesnis)

Banko-yaki arbatinukas žaliai arbatai (didesnis)
Prekės kodas: 591-22

Prieinamumas: Šiuo metu neturime

(0)
|
29 €
ARBA
Aprašymas

Detaliau

Žaliai arbatai ruošti skirtas tradicinės japoniškos Banko-yaki (jap. k. 萬古焼) keramikos arbatinukas.

Arbatinuko pagrindinės savybės:

  • Aukščiausios kokybės Banko-yaki keramika. Rūšinė keramika yra kokybės ir saugaus naudojimo garantas.
  • Išskirtinio dizaino ir riboto kiekio produkcija. Šios produkcijos neįsigysite prekybos centruose ar tinklinėse parduotuvėse.
  • Arbatinuko dydis pritaikytas žalios arbatos ruošimui. Žalią arbatą galime plikyti du-tris kartus, tačiau paruoštą arbatą būtina išpilstyti į puodelius. Arbatžolių nereikėtų ilgą laiką laikyti užplikytame vandenyje. Dėl šios priežasties žaliai arbatai skirti arbatinukai yra nedideli ir labai patogūs.
  • Keramika skirta ne tik kasdieniam vartojimui, bet kartu yra ir puiki interjero detalė.
Papildoma informacija


Banko-yaki arbatinukai yra gaminami iš molio, kurio sudėtyje yra daug geležies. Degimo metu geležis jungiasi su deguonimi, todėl gaminius puošia nuostabūs subtilūs atspalviai.  Priklausomai nuo deguonies kiekio krosnyse ir geležies junginių molyje, spalva gali keistis nuo raudonai oranžinės iki sodriai raudonos. Kita vertus, jeigu deguonies yra mažiau, molis įgauna tamsiai raudonai rudą spalvą.

Be to, banko arbatinukai nuo seniausių laikų yra ypač vertinami arbatos ceremonijos meistrų tarpe. Ekspertų nuomone, indai degti iš šio molio geriau atskleidžia japoniškos žalios arbatos savybes. Moksliškai buvo nustatyta, kad plikymo metu, molyje esanti geležis reaguoja su arbatoje esančiais taninais ir tai lemia geresnes skonines savybes, kadangi sumažina kartumą. Dėl šios priežasties arbata yra švelnesnio, subtilesnio skonio.

Kitas banko-yaki arbatinukų požymis yra  gražus spalvos blizgesys. Laikui bėgant, kasdien naudojamas arbatinuko paviršius įgauna gilesnius atspalvius. Su metais arbatinukas tarsi subręsta ir atrodo vis gražesnis, subtilesnis. Blizgesys atsiranda natūraliai, nes arbatinuką nuolat liečiame rankomis, kurios yra padengtos natūraliais žmogaus organizmo aliejais, bei dėl plikymo metu iš arbatos išsiskiriančių medžiagų. Banko-yaki arbatinukai neturi glazūros, todėl minėti veiksniai tiesiogiai veikia indo paviršių (venkite arbatinuką plauti su muilu ir pernelyg stipriai šluostyti).

Metams bėgant pastoviai naudojamas banko-yaki arbatinukas tampa vis gražesnis, atsiranda savitarpio ryšys su arbatinuko šeimininku. Nuolatinis virsmas į kažką gražesnio ir tobulesnio sukuria unikalų stiprų emocinį ryšį. Banko-yaki arbatinukas nėra tik paprastas daiktas, tai tarsi dalelė Jūsų.


Atsiliepimai
  • Pirkėjų atsiliepimai
Loading comments...
Žymės