Kalėdiniai dovanų rinkiniai

Nors iki švenčių liko daugiau nei mėnuo, bet dovanomis, ypač tokiomis, kurios neša šilumą reikia rūpintis iš anksto. Natūrali žalia arbata pradžiugins kiekvieną, ir mėgstantį arbatas ir dar tik atrandantį jų nuostabų skonį ir aromatą. O kad nereikėtų rūpintis, kaip supakuoti mūsų skaniąją arbatą, pristatome dovanų dėžutes ir Japoniško washi popieriaus arbatų įpakavimus.

Senchya, genmaicha ir gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

Sencha, genmaicha ir gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

Sencha, Genmaicha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys skirtas visiems smalsiems, mėgstantiems žaliąją arbatą ir vertinantiems kokybę. Šiame rinkinyje rasite visas mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamas arbatas: populiariąją Sencha, egzotiškąją Genmaicha ir gurmaniškąją Gyokuro. Kiekviena arbata supakuota į autentišką japoniško washi popieriaus maišelį. Arbatos sudėtos į specialiai žaliai arbatai skirtą prabangią dėžutę. Gurmanams skirta nuostabia dovana pradžiuginkite savo artimuosius, draugus, bendradarbius ar šiaip gerus kaimynus.

sencha-gyokuro-dovanu-rinkinys-2

Sencha ir Gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys atskleis tikruosius žaliosios arbatos skonius. Sencha galėsite mėgautis kasdien, o Gyokuro pasilikti specialioms progoms. Nes ši arbata tokia ir yra – prabangiausia ir pasižyminti ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Šios arbatos su maistu maišyti nevalia. Rekomenduojame visiems mėgstantiems ir vertinantiems žaliąją arbatą.

grazus-ipakavimas_42

Sencha ir Genmaicha žalios arbatos dovanų rinkinys puikiai tiks visiems, kurie dar neragavę mūsų siūlomų arbatų arba nėra apsisprendę, kuri arbata jiems skanesnė. Arba mėgsta abi. Galėsite išbandyti egzotiškąją Genmaicha žaliąją arbatą, o jei kartais nepatiktų (nes visgi, Genmaicha arbata yra skonio reikalas) galėsite mėgautis populiariąja ir visiems skoniams įtinkančia Sencha žaliąją arbata. Egzotiška Genmaicha žaliosios arbatos išvaizda tikrai nustebinsite visus.

Senchya, genmaicha ir gyokuro žalios arbatos dovanų rinkinys

Ir tai dar ne viskas! Jei visgi norite padovanoti tik vieną iš mūsų siūlomų arbatų, galite papildomai užsakyti japoniško washi popieriaus įpakavimą arbatai. Taip dovanojama arbata atrodys tikrai gražiai! Turime trijų spalvų maišelius, kiekvienai arbatos rūšiai po vieną.

 

P.S. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali nežymiai užtrukti, bet mes darysime viską, kad visi siuntiniai jus pasiektų laiku. Rekomenduojame rinkinius įsigyti šiek tiek anksčiau.

Žymos: , , , , , , , , , ,
0