Kalėdiniai arbatų rinkiniai

Kai miestai įžiebia kalėdines eglutes – šventės jau čia pat. Neatsiliekame ir mes – pristatome kalėdinius arbatų rinkinius! Kad savo artimiesiems galėtumėte padovanoti šiluma ir meile persmelktą dovaną. Kad jūs arba jūsų artimieji galėtumėtų mėgautis skania ir kvapnia arbata prisimindami šiltas šventes praleistas artimųjų ir draugų būryje.

Ir tai dar ne viskas! Visiems kalėdiniams rinkiniams taikome nuolaidas! Juk Kalėdos – gerumo metas. O kita tokia proga gali pasikartoti tik po metų.

 

Na, o dabar kviečiame susipažinti su šiais nuostabiais rinkiniais ir išsirinkti jums labiausiai tinkanti ir patinkantį:

sen gen gyok

SENCHA, GENMAICHA IR GYOKURO KALĖDINIS ARBATŲ RINKINYS

Rinkinys skirtas visiems smalsiems, mėgstantiems žaliąją arbatą ir vertinantiems kokybę. Šiame rinkinyje rasite visas mūsų elektroninėje parduotuvėje parduodamas arbatas: populiariąją Sencha, egzotiškąją Genmaicha ir gurmaniškąją Gyokuro. Taip pat pridėsime ir dovanų maišelį, kuris skirtas vienam arba dviems arbatos pakeliams. Bet juk niekas ir nesako, kad visas tris turite kam nors padovanoti, ar ne taip? Mėgstamiausią galite pasilikti sau, kad turėtumėte kuo svečius pavaišinti.

sen gyok 3

SENCHA IR GYOKURO KALĖDINIS RINKINYS

Rinkinys arbatos gurmanams, mėgstantiems ir vertinantiems kokybę. Sencha žaliąja arbata galėsite mėgautis kasdien, o Gyokuro pasilikti specialioms progoms. Nes ši arbata tokia ir yra – prabangiausia ir pasižyminti ypač ryškiai išreikštomis skoninėmis savybėmis. Šios arbatos su maistu maišyti nevalia.  Na, o Sencha žalioji arbata puikiai tiks Kalėdoms, malonus kvapas ir švelnus skonis nepaliks abejingų.

sen gen1

SENCHA IR GENMAICHA KALĖDINIS RINKINYS

Arbatų rinkinys neapsisprendusiems. Galėsite išbandyti egzotiškąją Genmaicha žaliąją arbatą, o jei kartais nepatiktų (nes visgi, Genmaicha arbata yra skonio reikalas) galėsite mėgautis populiariąja ir visiems skoniams įtinkančia Sencha žaliąją arbata. Egzotiška Genmaicha žaliosios arbatos išvaizda tikrai nustebinsite tiek jūsų namus aplankiusius svečius tiek artimuosius, kuriems padovanosite šią arbatą.

 

P.S. Rinkiniais prekiausime iki pat Kalėdų, bet jų kiekis ribotas, taigi, gali netikėtai ir pasibaigti. Siūlome labai nedelsti.

P.P.S. Šventiniu laikotarpiu prekių pristatymas gali nežymiai užtrukti, bet mes darysime viską, kad visi siuntiniai jus pasiektų laiku.

Žymos: , , , , , ,
0