Mūsų draugai

VDU Japonistikos klubas Hashi

 ---

 ---

Japoniško maisto restoranas

 ---

Japonija.lt Daugiau informacijos
Krepšelis tuščias
 
Žaliaarbata.lt siūloma tik 100% Japoniška, 100% rūšinė, 100% pirmo skynimo žalia arbata.

Kodėl mes?

10 priežasčių kodėl verta rinktis zaliaarbata.lt siūlomą produkciją:

 1. Mes iš tiesų mylime savo darbą, itin mėgstame japonišką žalią arbatą ir siekiame, kad mūsų klientai turėtų galimybę įsigyti aukščiausios kokybės žalią arbatą už maksimaliai priimtiną kainą.
 2. zaliaarbata.lt – pirmoji specializuota japoniškos žalios arbatos internetinė parduotuvė Lietuvoje. Savo klientams siūlome išskirtinę, aukščiausios kokybės rūšinę japonišką žalią arbatą. Turime sukaupę didelį žinių bagažą apie arbatos paruošimo būdus, įvairias arbatos rūšis ir t.t., todėl iškilus menkiausiems klausimams visuomet galite kreiptis į mus.
 3. zaliaarbata.lt – savo klientams nuolat siūlo įvairias akcijas, kurių metu galite kur kas pigiau įsigyti ar laimėti mūsų produkcijos. Siekiame palaikyti aktyvų dialogą su mūsų klientais. Kiekviena Jūsų nuomonė yra mums svarbi. Informacija apie akcijas ir įvairius konkursus sekite mūsų internetinėje parduotuvėje zaliaarbata.lt bei facebook ir instagram paskyrose.
 4. zaliaarbata.lt siūloma tik 100% japoniška žalia arbata. Japoniška žalioji arbata pirmiausiai yra kokybės ženklas. Ne veltui visame pasaulyje žalioji arbata asocijuojasi su Japonija, o pati arbata dažnai tiesiog vadinama nihoncha (liet. k. „japoniška arbata“.) Lietuvos prekybos centruose galime įsigyti daugybę arbatų kurių pavadinime yra naudojamas žodis sencha, bancha, žalioji arbata ir t.t. atkreipkite dėmesį į šios arbatos kilmės šalį.
  Mes niekados nepirkome ir nepirksime Kinijoje, Vietname ar Indonezijoje pagamintų žaliųjų arbatų, kadangi negalime užtikrinti pateikiamos žaliavos kokybės. Šiose šalyse pagamintus maisto produktus Japonijoje nuolat lydi įvairūs skandalai, susiję su higienos normų pažeidimais ar itin intensyviu įvairių pesticidų, trašų naudojimu. Todėl zaliaarbata.lt savo klientams siūlo tik kokybišką, saugią, 100% Japonijoje pagamintą ir surinktą žalią arbatą.
 5. zaliaarbata.lt prekiaujama tik rūšine, Japonijoje geriausiai vertinama, Yame regione, Japonijos pietuose, Kyushu saloje išauginta ir paruošta aukščiausios kokybės žalia arbata. Arbata nėra maišoma su jokiomis kitomis arbatų rūšimis ar priemaišomis.
  Nuo 2001 metų dešimt metų iš eilės žalioji arbata Gyokuro (Yamecha žalios arbatos rūšies pati aukščiausia kokybė) iš Yame regiono pelno Japonijos Žemės ūkio ministerijos skiriamą aukščiausią apdovanojimą įvertinant arbatos kokybę bei skonines ir maistines savybes. Beje, įdomu pastebėti, kad būtent į šalia Yame esantį regioną buvo atvežta pirmoji žalia arbata. Taigi visą šį regioną galima laikyti japoniškos žalios arbatos gimtine.
 6. zaliaarbata.lt siūloma tik ichibancha, t.y. pirmo skynimo arbatos krūmo lapelių žalią arbatą. Arbatos lapeliai pradeda augti kovo mėnesį kuomet atšyla oras. Maždaug po mėnesio naujai užaugę arbatos krūmo lapeliai gelsvai pažaliuoja – metas skynimui. Todėl nuo balandžio mėnesio antros pusės iki gegužės mėnesio vidurio nuskinta žalia arbata vadinama ichibancha. Ichibancha pasižymi savo ypatingomis skoninėmis savybėmis, stipriu aromatu, natūraliai šviesiai žalia spalva. Ichibancha sudėtyje ypač daug teanino, vitamino E ir C, mineralinių medžiagų ir kitų žmogaus organizmui naudingų mikroelementų.
 7. zaliaarbata.lt siūloma japoniška žalia arbata – natūralus sveikatos šaltinis. Moksliškai įrodyta, kad žalia arbata veikia kaip prevencinė priemonė nuo diabeto, vėžio, dantų gedimo, senėjimo procesų, turi teigiamą poveikį lieknėjimui, padidina organizmo imunitetą, mažina kraujo spaudimą (tik ichibancha, pirmo skynimo arbata) bei kraujyje esančio cholesterolio kiekį ir t.t. Remiantis A.W.Olsen & Partners tyrimais „Lietuviai per dieną turi išgerti iki 4 puodelių žaliosios arbatos.“
 8. zaliaarbata.lt tiesiogiai bendradarbiauja su žalios arbatos augintojais Japonijoje. Zaliaarbata.lt kolektyvas – Lietuvoje ir Japonijoje gyvenantys lietuviai, kurie gerai pažįsta Japonijos verslo kultūrą bei yra puikiai įvaldę japonų kalbą. Todėl galime tiesiogiai bendrauti su arbatos augintojais. Savo klientams esame pasiryžę pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį atitinkantį produktą. Be to, mūsų facebook tinklaraštyje nuolat galėsite surasti naudingos ir įdomios informacijos apie Japoniją.
 9. zaliaarbata.lt siūlomos arbatos kokybę prižiūri 34 kartos arbatos meistras (virš 600 metų), o žalios arbatos augintojas Nakayama Kishoen savo veiklą vysto daugiau nei 130 metų.
 10. zaliaarbata.lt parduodama žalia arbata yra 100% saugi, neužkrėsta jokiomis radioaktyviomis medžiagomis. Dėl 2011 m. kovo mėn. 11 d. Japonijos šiaurėje esančios Fukušimos prefektūroje įvykusios atominės elektrinės avarijos ypatingą dėmesį skiriame arbatos saugumo užtikrinimui. Prieš eksportuodami arbata į Lietuvą gavome visus reikalingus dokumentus, patvirtinančius, kad pastaroji arbata yra neužkrėsta radioaktyviomis medžiagomis. Be to, Fukuoka prefektūra, kuri yra Japonijos pietinėje saloje nuo Fukušimos yra nutolusi daugiau nei 1300 kilometrų.

Žalia arbata jums ir Jūsų šeimai – natūralus sveikatos šaltinis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *